Project Description

Trapez T-18 jest doskonałym, tradycyjnym materiałem do krycia dachów. Polecany jest wszędzie tam, gdzie obok cech typowo funkcjonalnych i ceny istotna jest także estetyka pokrywanej powierzchni. Zapewnia ona elegancki wygląd domkom jednorodzinnym, budynkom wielorodzinnym, biurowym, usługowym, handlowym oraz przemysłowym. Zastosowanie wysokiej jakości surowca oraz nowoczesnej technologii w procesie produkcji gwarantuje, iż powstały produkt jest najwyższej jakości i z pewnością będzie służył przez długie lata. Zakup blachy w żądanej długości, oraz bogata paleta kolorów stwarzają okazję doboru blachy o konkretnych upodobań i życzeń Klienta.

Wykonana z dużej ilości splecionych włókien skutecznie rozwiązuje kwestie skroplin. Jest ona nakładana na spodnią stronę blachy, gdzie wiąże cząsteczki wody. W rezultacie wilgoć nie jest gromadzona pod włóknami, tylko przechowywana w przestrzeniach pomiędzy nimi, podczas zmiany warunków atmosferycznych możliwe jest jej natychmiastowe odparowanie do otoczenia. Powłoka odznacza się wysoką trwałością (zachowuje swoje właściwości pomimo procesu starzenia się), bardzo dobrą przyczepnością oraz odpornością na działanie bakterii, jak również poprawia akustykę. Zastosowanie jej znacznie zmniejsza ryzyko uszkodzenia przechowywanych w pomieszczeniu materiałów i urządzeń, ogranicza możliwość rdzewienia blachy oraz prawdopodobieństwo jej uszkodzenia wynikające z długotrwałego oszronienia sufitu/dachu.

*PROFILE Z POWŁOKĄ ANTYKONDENSACYJNĄ zabezpieczone są przez skraplaniem się pary wodnej na spodniej stronie blachy. Powłoka absorbuje wodę w momencie podwyższonej wilgotności i oddaje ją do atmosfery w korzystnych warunkach.

Szerokość całkowita1160 mm
Szerokość krycia efektywnego1115 mm
Wysokość profilu18 mm
Zakres długości150-7500 mm
Waga5 kg/ m²
Grubość blachy0,5 mm
Poliester połysk [RAL] 25 μm
Poliester JET-MAT [BTX] 35 μm
Granite®  ULTRAMAT 35 μm
X-PUR 30 μm
GreenCoat CROWN BT26 μm
Granite ® HDX55 μm
Aluocynk
Ocynk

Gwarancja:

10 lat – na powłoki Poliester połysk [RAL] [10 lat-techniczna; 10 lat – estetyczna]

10 lat – na powłokę Poliester JET-MAT [10 lat-techniczna; 10 lat – estetyczna]

20 lat – na powłokę Poliuretan Granite® Ultramat  [20 lat-techniczna; 15 lat – estetyczna]

30 lat – na powłokę Poliuretan X-PUR [30 lat-techniczna; 15 lat – estetyczna]

30 lat – na powłokę Poliuretan Granite®  [HDX] [30 lat-techniczna; 30 lat – estetyczna]

40 lat – na powłokę GreenCoat CROWN BT [40 lat – techniczna; 15 lat – estetyczna]

Aprobaty i certyfikaty:

W wyniku przeprowadzonych badań przez Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie stwierdzono, że parametry blachodachówek i trapezów firmy Blach-Pol są zgodne z wymaganiami norm:

PN-EN 508-1:2008, PN-EN 10169-1:2006, PN-EN 10143:2008, ZUAT-15/II.01, PN-EN ISO 12944-2:2001

FORMULARZ KONTAKTOWY

Masz pytania? Wypełnij nasz formularz – oddzwonimy